Fypryst Combo kutya 2-10kg 3db

7.119 Ft 6.407 Ft Kedvezmény: -10%
Kiszerelés
Kiszerelés (A méretekre kattintva érhető el a többi méret)
Jelöld be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretnél tenni!
Menny.:db
Rácsepegtető oldat kistestű (2-10kg közötti testtömegű) kutyusok számára. Bolha, kullancs vagy szőrtetvesség kezelésére.
Elérhetőség: Raktáron
Egységár: 2.135,72 Ft/db
Szállítási díj (Szállítási módtól függően) 1.099 Ft
Várható szállítás: 2025. május 06.
Szerezhető hűségpontok:
65
Kívánságlistára teszem
Átlagos értékelés: Nem értékelt
icon

Vip szolgáltatás

Részletek
icon

Szakértő telefonos ügyfélszolgálat

Részletek
icon

Villámgyors szállítás az ország bármelyik pontjára

Részletek

Ingyenes szaktanácsadás (Egyéni tápválasztás!)

Törzsvásárlói pontgyűjtés 

Támogató online kutyás közösség (Facebook csoport)

Bármilyen kérdésed van, szaktanácsadásra van szükséged hívj minket!
folyamatos elérhetőség (H-P:8-17), rendeléssel kapcsolatos információk, szakmai segítségnyújtás ( segítünk kiválasztani a megfelelő terméket a kedvencednek)

Telefonos Ügyfélszolgálatunk
06 1 443 3100

14 óráig leadott RAKTÁRON lévő termékeket akár már a következő munkanapon kiszállítjuk. Más esetekben pedig akár 3 munkanapon belül. Készlethiány fennállásakor ügyfélszolgálatunk tájékoztat.
20980 Ft feletti vásárlás esetén a DPD házhozszállítás ingyenes!

FoxPost Csomagautomata

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 1099 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
12.980 Ft felett a kiszállítás INGYENES!

 

Házhozszállítással DPD futárszolgálattal

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 1699 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
20.980 Ft felett a kiszállítás INGYENES!

DPD csomagpont

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 1099 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
12.980 Ft felett a kiszállítás INGYENES!

Házhozszállítással GLS futárszolgálattal

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 2199 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
20.980 Ft felett a kiszállítás 1199 Ft!
 

GLS csomagpontra

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 1999 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
20.980 Ft felett a kiszállítás 1199 Ft!

GLS Csomagautomata

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 1399 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
12.980 Ft felett a kiszállítás INGYENES!

MPL Postán maradó szállítás

Bankkártyás fizetés vagy előre utalás 1999 Ft
Utánvéttel + 499 Ft
20.980 Ft felett a kiszállítás 1199 Ft!
×
Fypryst Combo kutya 2-10kg 3db
Fypryst Combo kutya 2-10kg 3db
7.119 Ft 6.407 Ft Kedvezmény: -10%
Menny.:db

Leírás

Fypryst Combo 2-10kg közötti kutyusok számára kifejlesztett állatgyógyászati termék, mely hatékonyan pusztítja el a bolhákat, kullancsokat és a bolhapetéket is. 

Kutyák bolha, kullancs vagy szőrtetvesség okozta fertőzésének kezelésére szolgáló rácsepegtető oldat.

A Fypryst hatóanyaga (fipronil) hatékonyan pusztítja el a kutyákon található bolhákat és kullancsokat, valamint megakadályozza a szőrtetvesség lárváinak fejlődését is. Az alkalmazás után a hatóanyagok elterjednek a kutyák bőrében és hosszú távú védelmet nyújtanak, így csökkentve az újabb parazita fertőzések kockázatát.

A Fypryst rácsepegtető oldat használata egyszerű. Először is, fontos, hogy az adagolás során kövesse az állatorvosi utasításokat és a termék csomagolásán található adagolási útmutatót.

Hatóanyag:
Fipronil 67  mg,
S-metoprén  60,30 mg

Segédanyagok:
Butil-hidroxianizol (E320) 0,134 mg,
Butil-hidroxitoluol (E321) 0,067 mg

Ellenjavallatok:

  • A készítmény nem alkalmazható 8 hetesnél fiatalabb és/vagy 2 kg-nál kisebb testtömegű kölykök esetében.
  • Nem alkalmazható beteg vagy lábadozó állatokon.
  • Csak kutyák számára használható, és nem alkalmazható más állatfajtákon vagy emberre.

Különleges figyelmeztetések minden célállat fajra vonatkozóan: el kell kerülni, hogy a készítmény az állat szemével érintkezzen.

Mellékhatások (gyakorisága és súlyossága):

  • Lenyalás esetén rövid ideig tartó nyálzás léphet fel, főként a vivőanyag természete miatt.
  • A rendkívül ritka, gyanított mellékhatások közül az alkalmazás helyén fellépő átmeneti bőrreakcióról (hámlásról, a szőrzet lokális kihullásáról, viszketésről, bőrpírról) és testszerte jelentkező viszketésről vagy a szőrzet kihullásáról számoltak be alkalmazás után.
  • Kivételesen megfigyeltek nyálzást, reverzibilis neurológiai tüneteket (hiperesztéziát, levertséget, ideges tüneteket), hányást vagy légzési problémákat a használat után.
  • Túladagolása kerülendő.

Alkalmazási útmutató:

  • Vegyük ki az egyadagos pipettát a háromrétegű zacskóból.
  • Tartsuk az egyadagos pipettát függőleges helyzetben, majd csavaró mozdulattal húzzuk le a védőkupakot.
  • Fordítsuk meg a kupakot, és másik végével helyezzük vissza az egyadagos pipettára. A kupakot rányomva és megcsavarva törjük fel a pipetta lezárását, majd távolítsuk el a kupakot az egyadagos pipettáról.
  • Az állat szőrzetét a lapockák közötti területen széjjelsimítva tegyük láthatóvá a bőrt. Helyezzük az egyadagos pipetta hegyét a bőrre, majd a pipettát néhányszor összenyomva ürítsük a tartalmát közvetlenül a bőrre.

Kizárólag külsőleges alkalmazásra. 

Két kezelés között 4 hétnek el kell telnie.

Az oldat használata után nem javasolt a fürdetés legalább 2 napig és a heti többszöri fürdetés befolyásolhatja a készítmény hatékonyságát. 

Egy-egy kullancs megtelepedhet a kutyuson és emiatt nem zárható ki az kullancsok által terjesztett betegségek átvitele.

Súlyos bolhafertőzöttség esetén ügyelni kell a fekhely és a lakás (szőnyegek, berendezési tárgyak) bolhátlanítására is. Gyakori porszívózással és megfelelő rovarirtóval megakadályozható a kutya visszafertőződése.

Ügyelni kell arra, hogy az oldatot a kutyus ne tudja lenyalni magáról illetve más kutyus se tudja lenyalni róla. Nyálkahártya, szem és bőrirritációt okozhat, ezért kerülni kell hogy szembe és/vagy szájba jusson.

Julius k9 Biztonsági zárral ellátott nyakörv fogantyúval és cserélhető felirattal 50mm/49-70 Pink-Szürke

Ez a rendkívül tartós Julius K9 által gyártott nyakörv, melyet professzionális kutyatrénerek és tulajdonosok is egyaránt megbízhatónak tartanak, ideálisan kontrollálja kutyája mozgását.
Utolsó 1 db raktáron
8.288 Ft
(1)

Clorexyderm Forte Sampon 200 ml

Fertőtlenítő sampon kutyák és macskák részére.
Raktáron
5.490 Ft

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Chuckit Sniff Fetch Labda Pakk (M)

Bacon és mogyoróvaj illatú Chuckit labda pakk kutyusoknak.
Utolsó 1 db raktáron
6.433 Ft 5.790 Ft
-10%
(1)

Susa Junior Maxi Bárány+rizs Száraz Kutyatáp 5kg

 A JUNIOR MAXI egy csökkentett fehérje tartalmú táp,(24 % fehérje) mely optimálisan felel meg a követelményeknek.
Raktáron
6.490 Ft 6.166 Ft
-5%
(4)

Chuckit Ultra Duo Tug Madzagos Labda M

A Chuckit Ultra Duo Tug Madzagos Labda M egy fantasztikus választás aktív kutyák számára, akik imádnak játszani és mozogni.
Utolsó 1 db raktáron
6.220 Ft 5.598 Ft
-10%

Játék Chuckit Zipflight Frisbee Medium

A Zipflight Frizbi tökéletes alkalmazható szárazföldön és vízben is, úszó játék.
Raktáron
6.611 Ft 5.950 Ft
-10%

Teomann Kávéfa rágóbot L

Természetes fogápolás a Teomann kávéfa rágóbot segítségével. A kizárólag fából készült rágóka kíméletesen ápolja a kutyák fogait, ínyét és a rágóizomzatot is erősíti. A kutyusok méretétől függően S, M, L méretben elérhető.

Raktáron
6.106 Ft 5.495 Ft
-10%
(23)

Panzi FitActive ORIGINALS Adult Hypoallergenic Lamb&Spring Veggies 4 kg

Csirke-, és szárnyas mentes bárányos és tavaszi zöldséges ízesítésű száraztáp felnőtt kutyák számára.
Utolsó 1 db raktáron
6.095 Ft 5.790 Ft
-5%
(31)

Panzi FitActive ORIGINALS Adult Hypoallergenic Lamb&Spring Veggies 4 kg

Csirke-, és szárnyas mentes bárányos és tavaszi zöldséges ízesítésű száraztáp felnőtt kutyák számára.
Utolsó 1 db raktáron
6.095 Ft 5.790 Ft -tól
-5%
(3)

Farkaskonyha Spirulina alga - vitamin és ásványi anyag bomba 250g

A kutyások körében akellemetlen szájszag és általában véve a kellemetlen szagsemlegesítő hatása miatt igen kedvelt.
Raktáron
6.090 Ft 5.481 Ft
-10%
(21)

Chuckit Breathe Right Bumper

Tartós, természetes gumiból készült bumper.
Raktáron
6.081 Ft 5.472 Ft
-10%

Játék Chuckit Tumble Bumper Medium

Multifunkciós játék, vízben és szárazföldön egyaránt használható.
Raktáron
6.030 Ft 5.428 Ft
-10%

Gastroferm Carbo Protect 30ml

15 kg feletti kutyák számára készült aktív szén tartalmú paszta.
Raktáron
5.990 Ft 5.391 Ft
-10%

Farkaskonyha Kollagén Hydrolysat 250g

A hidrolizált kollagén az ízületek, porcok, inak hatékony támogatója.
Raktáron
5.990 Ft 5.391 Ft
-10%
(16)

Panzi FitActive Originals Puppy&Junior Hypoallergenic Lamb&Veggies kutyatáp 4kg

Panzi FitActive Originals Puppy&Junior Hypoallergenic Lamb&Veggies száraztáp kölyökkutyák részére (4kg).
Raktáron
5.980 Ft 5.681 Ft
-5%

Susa Puppy Száraz Kutyatáp 5kg

Teljes értékű szárazeledel kölyökkutyák részére.
Utolsó 1 db raktáron
5.980 Ft 5.681 Ft
-5%
(8)

Teomann Karácsonyi Nyúl-Mix 230g

Teomann karácsonyi nyulas jutalomfalat összeállítás.
Utolsó 1 db raktáron
6.835 Ft 6.152 Ft
-10%

Susa HI Energy Száraz Kutyatáp 5kg

Magas fehérje és zsírtartalma miatt szolgálati, munkakutyák, vemhes és szoptatós anyakutyák táplálására javasolt. A csirkehús, mely a táp fő alkotóeleme, könnyen emészthető erős igénybevétel esetén is. Az extrudált ropogós lencsék teljes értékű takarmányozást biztosítanak kutyájának.
Raktáron
5.970 Ft 5.672 Ft
-5%
(2)

Játék Chuckit Ultra Ball XXL

Tömör gumi labda, jól pattogó, strapabíró valamint vízben is használható úszó játék
Utolsó 1 db raktáron
6.856 Ft 6.170 Ft
-10%
(2)

Teomann Karácsonyi Bárány-Mix 200g

Teomann karácsonyi bárányos jutalomfalat összeállítás.
Raktáron
5.921 Ft 5.329 Ft
-10%

SANAdog Vital Marhás Rágórúd 500g

SANAdog Vital Marhás Rágórúd kutyáknak.
Raktáron
6.915 Ft 6.223 Ft
-10%